Kadın kaybettiği köpeğini evlat edinildiği veb sitesinde gördü

Köpek sahibinin başına gelebilecek en üzücü şey onu kaybetmektir. O hikaye bazen mucizelerin köpeklerin ortadan kaybolduğundan aylar ya da yıllar sonra gerçekleştiğini kanıtlıyor. Son zamanlarda, bir kadın köpeğini bir köpek barınağı sitesinde fark etti.

Pennsylvaniadan Aisha Niesi İnek adlı Pit Bull Rottweilere sahipti. Sadece köpeğe hayrandı. Ancak kadın evde olmadığında araba kazası yer aldı. Evin çiti zarar gördükten sonra Ayşe köpeğinin kayıp olduğunu öğrendi.

Haftalar sonra, Aisha köpeğinin evlat edinilmesine dair bilgi aldı. Onun için daha kötüsü olamazdı, fakat küçük arkadaşına mutluydu.

Bir gün kadın Humane Societynin evlat edinme sayfasına baktığı zaman köpeğini gördü. Köpeğin sağ gözündeki yara izinden tanıyabildi.Aisha’ya, mevcut sahiplerin olası sınırdışı etmesi nedeniyle köpeğin bir ay önce barınağa geri getirildiği söylediler.

Aisha, köpeğiyle uzun zamandır beklenen toplantıdan korkuyordu. Belki köpek onu tanımazdı.Fakat kısa süre sonra köpek ilk sahibini görünce heyecanlandı, sevinçten havalara uçtu. Koşmaya, sarılmaya, Ayşeyi öpmeye devam etti.

Şimdi onlar tekrar birlikte yaşıyorlar.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: