Kedi ötenaziden kurtarıldı

Hayatta çoğu zaman beklenmedik bir şekilde, en beklemediğiniz yerden, son anda yardım gelir. Aynı şey Benben adında üzgün bir kediyle oldu. Benben kritik durumda bir evsizler barınağına götürüldü. Veterinerlere göre, diğer sokak kedileri arasında çıkan bir kavga sırasında ampute edildi. Fotoğrafta zavallı hayvanın durumu görülüyor.

Alınan yaralanmalara ek olarak, kedinin başka hastalıkları da vardı. Kedi ayrıca ciddi bir omurilik yaralanması geçirdi. Veterinerler hayvanı ötenazi yapmaktan başka bir yol görmediler. Tam o sırada barınaktan çıkan bir çalışan kediyi ne akıbetin beklediğini biliyordu ve buna izin veremezdi.

Kız kediyi eve götürdü ve hem insanlarda hem de hayvanlarda çoğu zaman eksik olan özen ve dikkatle onu ısıttı. Nihayet bu sonuç verdi.

Bir saat sonra, Benben yeni evde yüksek sesle çığlık atıyor, kurtarıcısının kollarına tırmanıyordu. Onu tanımak imkansızdı. Ama bu sadece başlangıçtı. Onu zorlu bir yol bekliyordu. Yeni sahibinin özeni, sevgisi ve özverisi sayesinde Benben, tüm sorunlara rağmen iyileşmeyi başardı. Bugün kedi yeni evinde yaşıyor.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: