Eski kör pitbul, sevgili koruyucu ailesini ilk kez görüyor

Hayatı boyunca ihmal edilen terk edilmiş kör pit bull, sonunda sonsuz bir yuva buldu. Ama tekrar görmeye başlayınca mutluluğu ikiye katlandı. Koruyucu ailesini ilk gördüğü an gerçekten heyecan vericidir. Ellie ve Sam, Hazel’in koruyucu ebeveynleri olan iki nazik insan, evlerini kör bir köpek yapmak için ellerinden gelen her şeyi yaptılar. 

Hazel kısa süre sonra bazı iyi gelişmeler gösterdiği için çabaları meyvesini verdi. Ama hayalleri, Hazel’in geçici koruyucuları oldukları için ona sonsuza kadar tatlı bir yuva bulmaktı. Beklenmedik şekilde iyi bir çift başarılı oldu. Nazik çift Alison ve Pete kısa süre sonra bu sevimli köpeğe aşık oldular. Hazel’i okudular ve onu hemen evlat edinmeye karar verdiler.

Çift, Hazel’i eve götürmek üzereyken, kör köpek de göz ameliyatı olmak üzereydi. Neyse ki, operasyon başarılı oldu. Yeni aile, sevgili köpeğin tamamen iyileşmesine yardım etmeye hazırdı.

Hazel net bir şekilde görmeye başladığında, yeni şefkatli ailesi, köpeğin sonunda onları görebilmesi için Hazel’in eski koruyucu ailesini ziyaret etti. Tepkisi o kadar erimişti ki onlara çok teşekkür etmek istedi.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: