Sokak kedisi aylar sonra ilk kez gözlerini açtı

Cotton adında bir kedi sokakta yaşıyor ve birçok sağlık sorunu var. Gözleri ağrıyordu, çok kenesi vardı, yiyecek bulmak çok zordu. Ancak sonrasında kurtarıcısı geldi. Animal Friends Project kurucusu Carmen Weinberg hemen ona iyi bakmaya karar verdi.

Onu temizledikten sonra Carmen ona bol miktarda yiyecek verdi ve gözlerini çeşitli yöntemlerle tedavi etti. O “Zor günler geçirdikten sonra, sonunda kaşınmadan rahatlayabildiğini gördük. Kediler gibi kedilerin insan yardımına ihtiyacı var. Ne yazık ki, çok hasta göründüğü için birçok insan onun yanından geçti. Ama sadece birinin ona yardım etmesini bekliyordu.” dedi.

Aralarındaki bağ da çok güçlü hale geldi. Kedi hala göremiyordu, yaşamak için ikinci bir şansı varmış gibi hissediyordu. Carmen’in ilgisi ve sevgisi iyileşmesine yardımcı oldu. Gözlerini açtığında gerçekten çok güzeldi. Carmen “Kör olduğunu düşündük. Sonsuza kadar kör olacak. Gerçekten harika bir sürpriz oldu. Gözleri gerçekten çok güzeldi.” dedi.

Bir gözü mavi, diğeri kahverengi gözlü kedi tamamen iyileşti. İlk defa gözlerini açtığında ve her şeyi gördüğünde şaşırmış. Carmen başkasına veremezdi. O “Onu evlat edinmek isteyen çok kişi oldu fakat sonunda onun bana olan bağlılığını ve sevgisini görünce onu evlat edinmeye karar verdim.” söyledi.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: