Tutuklu, kaybolan köpeğini kurtarmak için bir süre serbest bırakıldı

Bir defa yol kenarında oturan bir köpek boynuna tasma takılmış halde bulundu. Köpek birini bekliyor gibiydi. Oturmuş ve dikkatle geçen arabalara bakıyordu. Yerliler ona acıdı ve internette birkaç duyuru yayınladı.

İnsanlardan korkmuyordu ama yanına yaklaşmalarına da izin vermiyordu. Gönüllüler ona geçici bir yuva buldular ama onu yakalayamadılar. Nazik insanlar, birinin çağrıya cevap vermesini umarak bu hayvanın sahiplerini özenle aradılar.

Ancak aniden birisi, köpeğin ilk olarak yakın zamanda tahliye edilen bir aracın yakınında görüldüğünü söyledi. Bunu öğrenen gönüllüler polise gitti. Orada polis sarhoş sürücüyü durdurduğunda bu köpeğin de yanında olduğu ortaya çıktı. Onunla ne yapacaklarını sorduklarında, onu yola çıkardı.

Daha sonra polis, adamla birlikte ormana giderek köpeği tutuklunun yakınlarına götürmeye karar verdi. Köpek adamı görünce hemen ona koştu. Daha sonra yakınlarına götürülen şahıs, karakola geri götürüldü. Bazen olabilecek olan budur!

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: