Köpek yıllardır aynı yerde sahiplerini bekliyor

Köpek sadakatiyle ilgili birçok hikayeye tanık olduk. Hiçbir şüphe yok ki köpekler dünyanın en sadık hayvanlarıdır. Bu hikaye, köpeklerin daha sadık ve insanlara adanmış olduğunu kanıtlıyor. Dört yıldır sahiplerini bekleyen bir köpek Leo hakkında bir hikaye. Köpek, aşırı sadakatiyle sosyal medyada olay yarattı.

2015’te Taylanddan bir adam yanlışlıkla köpeği benzin istasyonunun yanına bıraktı. İnsanlar zavallı köpeğe yardım etmeye çalıştığında, herhangi bir ilgiyi reddetti. Bir gün bir kadın, zaten başıboş köpeğe bakmaya karar vermiş, ama o kadının evinde kalmayı reddetmiş. Nazik kadın, onu bulacağını umarak hayvanı sahiplerinin onu kaybettiği yere geri döndürür.

Neyse ki, bir ay sonra Leo şanslıydı. Yoldan geçen biri köpeği görmüş ve onu sormuş. Sonrasında mucize oldu. Gerçek sahibi köpeğini duyduğunda, gerçek adı BonBondan bahsederek Leonun eski fotoğraflarını gösterdi.

Yakında BonBonu eve götürmeye geldi. Hayvan sahibini görünce heyecanlandı, ancak sahipleri köpeği eve götürene kadar köpeğe bakan kadının yanında kalmaya karar verdi. Elbette sahipleri evcil hayvanlarının kararından memnun olmadılar ama buna saygı gösterdiler. Köpeği ziyaret etmeye ile veteriner faturalarını ödemeye söz verdiler.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: