Benzin istasyonu çalışanları güzel bir köpek evlat edindi

Bu, birkaç yıl önce Meksika’daki bir benzin istasyonunda çalışanlar tarafından kurtarılan köpek Randy. Kurtulduğunda çok zayıftı, güvenini kazanması uzun zaman aldı. İstasyonun sahibi Gerardo Aguilar “Onu besledik, banyo yaptırdık, aşıladık ve sonra evlat edindik. Artık burada yaşıyor ve herkes onunla ilgileniyor” dedi.

Bir gün iki silahlı suçlu ortaya çıktı ve gardiyanlardan birine saldırmaya çalıştı. Tüm paranın saklandığı çekmeceyi açmayı talep ettiler. Neyse ki o sırada yalnız değildi.

Randy, arkadaşının zalim hırsızlardan kurtulmasına yardım etmek için acele etti. Güzel Randy olmasaydı, kesinlikle işçiye zarar verirlerdi. Randy’yi görmek için o benzin istasyonunu seçen birçok müşteri bile var.

Randy’nin hikayesinin insanlara daha fazla nezaket yaymaya, bir sokak hayvanını evlat edinmeye ilham vermesini umuyoruz. Hayvanlar çok sadık ve gerçek arkadaşlar olabilir.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: