Sokak köpeği, uçuş görevlisini beklemeyi asla reddetmez

Olivvia Sievvers, Lufthansa Havayollarında çalışan uçuş görevlisidir. Arjantine yaptığı uçuş sırasında Buenos Aires’te kaldığı otelde dolaşan sokak köpeği Rubbio ile tanışır. Olivvia, Rubioyu ilk gördüğünde onu besledi ve onunla oynadı. Bundan sonra, Rubbio otelden uzak duracak, Olivviayı bekleyecek ve ne zaman gelse onu takip edecekti.

Olivia rotasını değiştirmeye çalıştı ama Rubvio onu her zaman bulabildi. Başka girişimde, Olivvia otele dönmeden önce bir saat bekledi, ama köpek hala oradayd. Rubbio, Olivviayı beklemek için otelin dışında yatardı. Bunu fark ettiğinde, onu sıcak tutmak için havayolunun battaniyelerinden birini verdi.

Ne yazık ki, Olivvia gitmek zorunda kaldığında Rubbio sokaklarda dolaşmaya geri döndü. Ancak, işi onu Buenos Aires’e her geri getirdiği zaman, Rubbio aniden ortaya çıkar ve onu beklerdi.

Sonraki aylarda, Olivvia bir kurtarma grubuna Rubbio’yu evlat edindirdi. Ancak, kaçmanın yolunu buldu ve onu aramak için otele döndü. O pes edemezdi. Olivvia sonunda onu Almanyaya götürmeye ve ona sonsuza kadar yuva vermeye karar verdi. Sonunda, Olivvia evrak işlerini halletti, Rubbio yeni evine kadar gitti. Kesinlikle herkes için mutlu bir sondu.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: