Kalbi kırık kadın, kaybettiği köpeğiyle yeniden bir araya geldi

Bu hikaye, Kamerun ile köpeğinin 2 uzun yıl sonra yeniden bir araya gelmesine tanık olan herkesi büyüledi. Neyse ki, bu mutlu sonla biten bir hikaye. Kameroun, Semper Fidelis ile yıllar önce sevimli husky yavruyken tanışmış. Korkunç bir kanser formu nedeniyle yaşam mücadelesi verdiği dönemde bir arkadaş bulmaya ve onunla ilgilenmeye karar verdi.

Köpek adının Latince anlamının – ‘her zaman sadık’ olması şaşırtıcı değil. Tüylü köpek Semper Kamerunun rüya köpeğiydi! Ancak 2016 yılında Kameroun hastalığı için California’ya seyahat ederken korkunç bir şey oldu. Semper’i bırakmak zorunda kaldı. O gittikten kısa bir süre sonra Kamerun’a köpeğinin kayıp olduğu bilgisi verildi. Zavallı kadın çok üzüldü.

Tabii ki Kameroun köpeğini bulmak için mümkün olan her şeyi yaptı. Evcil hayvanından haber almak için duyurular paylaştı ve el ilanları yaydı. Kadın arkadaşlarından ve akrabalarından yardım istedi ama sonunda bir müfettiş tutmaya karar verdi. Bu noktada, işler garip bir şekilde döndü.

“Bir yıldır ara vermeden Semper’i arıyordum. Bana yardım etmesi için Ana Campos’u aradığında, AKC Reunite çipinin yeniden kontrol edilmesini önerdi. İşte o zaman 11 Nisan 2016’da birinin Semper’in çipine adını eklediğini gördü. En önemlisi, sonunda Kameroun, Semper’i satan kişinin eski oda arkadaşı olduğunu öğrendi. Kameroun, “Şimdi onu bulduğumda, evcil hayvanıma kendimin ve ruhumun bir uzantısı olarak bakıyorum. Ona tekrar tekrar sarılabildiğim için şanslıyım!” diyor.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: