Kurtarılan pitbull gülümsemeyi duramıyor

Köpekler en sevilen yaratıklardan biri olsa da, bazı cinslerin en iyi itibarı yoktur. Pitbullar kesinlikle bu listenin başında. Bazı klişeler nedeniyle, bu köpekler korkutucu ve tehlikeli olarak kabul edilir. Ama gerçekte, nazik devlerden başka bir şey değiller. Ancak hiçbiri bu yumuşak yanını bu kayıp pit bull’dan daha iyi göstermedi.

Yakında ömürlük bir yuvaya ve harika bir arkadaşa sahip olacağını anladığı an, gülümser. Tepkisi kendisi için konuşuyor. Bu zavallı bebek Brooklyn sokaklarında dolaştı. Ama bir gün hayatı sonsuza dek değişti. Gelecekteki kurtarıcısı Dan ile tanıştı. Köpeği Demoyla mahallede gezdirirken başıboş bir pitbull fark etti

Dan onun için üzüldü ve onu yanına almaya karar verdi. Köpeğin evsiz mi yoksa kayıp mı olduğundan emin değildi. Yaklaşık bir ay boyunca John, köpek yavrusu sahiplerini bulmak için çalıştı. Herkesi sordu ve hatta el ilanları astı, ama boşuna. O zaman Dan, Brinks’in onunla kalacağına karar verdi. Sonuçta, kim bu bulaşıcı gülümsemeyi istemez ki?

Şimdi, 12 yıl sonra, Brinks hala onu kurtaran adamın yanında. Şimdi o zaman olduğu gibi, ne olursa olsun gülümsemeye devam ediyor. Dan, Brinks’in gülümsemesinin şimdiye kadar gördüğü en şaşırtıcı şey olduğunu söylüyor. Bir ikram gördüğünde, biri ona selam verdiğinde ve hatta uyurken bile gülümsüyor. Ayrıca arabadayken veya güneşte yatarken gülümsemeyi sever. Brinks kendini her mutlu hissettiğinde gülümsemeyi sever.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: