Bu erkek koleje gitti, ama annesinin ondan sonra bulduğu şey sizi çok şaşırtacak

Anne, üniversiteye gittikten 2 yıl sonra oğlunun güzel bir hatırlatıcısını bulur. Viral haline gelen bir tweette anne, oğlunun uzun süre devam eden bir şakasına rastladığı zamanla paylaşıyor ve insanlara eğlenceye katılmaları ile ilham veriyor.

19 yaşındaki oğlu Kim Baker her zaman şakalardan hoşlananlardan biriydi, özellikle genel amacı 15 yaşındaki küçük kız kardeşini güldürmesidir.
Baker: ” Kızım çoğu zaman ciddidir, ama eğer onu güldürürseniz, bu bir ödül olacak ve bence oğlumun en sevdiği şeylerden biri de kız kardeşini güldürmesidir ” TODAY Parents’e dedi.

Seattle, Washington’da kız kardeşinin 13. doğum gününde Baker’in oğlu, “eşek” başlıkla 200 küçük kağıt parçası kesmeye karar verdi ve daha sonra evinin etrafındaki çeşitli yerlere sakladı.
Doğum günü etkinlikten iki yıl sonra Baker, uzaktan kumanda pilleri değiştirirken, uzaktan kumandanın içinde ve arızalı pillerle birlikte 115 numaralı popo bulduğunarak pilleri değiştirdi.
“Bu beni güldürdü ve gülümsedi, ondan tatlı küçük bir dalga gibiydi. O gitti, ama her zaman bu küçük hatırlatıcılar vardır.” Baker gülerek dedi.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: