Hamile kadın sokak kedisini eve götürdü

Bu hikayede, çarpıcı hamile kadın, kişisel hamilelik dönemini sevgili evcil hayvanıyla paylaşıyor. Bu güzel bayan, hamileliğini bir erkekle değil, sokakta bulduğu sevimli evsiz kediyle paylaşıyor gibi görünüyor.

Prensip olarak hamileliği sırasında herhangi bir evcil hayvan evlat edinmek istemedi. Oysa bir gün kocasıyla birlikte araba kullanırken, çift yanlışlıkla harika bir sokak kedisini fark etti. Onlar hemen aşık oldular.

Daha sonra anlaşıldığı gibi, evlat edinilen kedi de hamileydi. Bu nedenle gelecek anneler hayatlarının zor ama bereketli dönemlerinde birbirlerine çok yardımcı oldular.

Sahibi uzaktayken, doğum zamanı çoktan geldiği için sevindirici bir şekilde şaşırdı. O çok sevdiği kedisinin de 6 sevimli kedi yavrusu doğurduğunu öğrendi. Çok geçmeden hepsi iyi kalpli kadın tarafından evlat edinildi. Anne kedi, yakın arkadaşlarından biri tarafından evlat edinildi.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: