Çikolata parçacıklı kurabiyeye benzeyen bu köpek ünlü oldu

Honeydew adlı bu harika köpek, California eyaletinde sevgili sahibiyle birlikte yaşıyor. O her zaman ilgi odağı olarak insanların kalbini çalıyor.

Onunla ilgili en şaşırtıcı şeyler, takdire şayan küçük gözleri ve sıra dışı kürk rengidir. Aslında gerçek bir çikolatalı kurabiyeye benziyor. Sahibi, oldukça zor olduğunu itiraf etti. Sonunda hangi köpek ırkını evlat edinmek istediğine karar vermesinin haftalar aldığını söyledi.

Bu yüzden sonunda bu sevimli köpeği seçmeye karar verdi. Sahibi onu evlat edinip eve getirdiğinde yavru sadece iki aylıktı. O zamandan beri, yanlışlıkla köpeği gören herkes yaklaşır ve hangi cins olduğunu sorar. Aslında ne kadar güzel ve sıradışı göründüğünü yorumlar.

Sahibi, köpeğin safkan olduğunu ve renginin ana doğadan kaynaklandığını her seferinde onlara açıklamak zorundadır. Köpek çok sıra dışı bir renge sahip olsa da, yavru kesinlikle sağlıklıdır. Onunla diğer köpekler arasında hiçbir fark yoktur.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: