Kadın bozuklukları olan hayvanları sevmeye karar verdi

Son zamanlarda, sokaklarda iki küçük kedi yavrusu ortaya çıktı. İnsanlar üzüldü ve onlara yardım etmeye karar verdi. Hayvan kurtarma servisiyle temasa geçtiler.

Kısa süre sonra gönüllüler olay yerine geldi ve onları götürdüler, ancak bebeklerin alışılmadık yüzleri olduğunu fark ettiler. Veteriner kliniğine götürüldüklerinde her iki yavru kedinin de Down sendromlu olduğu söylendi.

Sara adında bir kadın 10 yaşında kedisini kaybetti. Bu kayıptan sonra artık evcil hayvan sahibi olmak istemedi ama yavru kedileri görünce onlar hakkında düşünemez.

Bir ay sonra kadın yavru kedilerle ilgilenmeye başladı ve hala evlat edinilmediklerini öğrenerek onları evine götürmeye karar verdi. Onlara isimler verdi: Auggie ve Kokki. Yeni evde ilk başta çok çekingendiler ama sonra iyice yerleşti. Hatta kadınla birlikte yaşayan bir köpekle bile arkadaş oldular. Böylece küçük bebekler bir aile kurdu. Şimdi sevgi ve uyum içinde yaşıyorlar. Bu kadına saygı ve övgü!

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: