Nazik köpek hasta bir geyik yavrusuna yardım eder

Yardıma ihtiyacı olanlara bakma yeteneği köpekler için tipiktir. Yakın zamanda sahibinin çiftliğinde bulunan yaralı yavru geyiği teselli eden özverili köpek Zoeyle tanışın. Sahibi Pat Pollifrone, köpeğini mülkünde bir geyiğin yanında otururken buldu.

Köpek, destek gelene kadar umutsuz küçük geyiğin yanından ayrılmak istemedi. Müzisyenler, geyiği vahşi doğaya geri bıraktı, ancak ertesi sabah, geyiği tekrar araba yolunda yatarken buldu. Pat, yavru geyiğin zor durumda olabileceğini düşünmek zorunda kaldı ve bir yardım arıyordu. Aslında haklıydı. Küçük yaratığın bazı sağlık sorunları vardı, gözleri enfeksiyon kapmıştı.

Pat ona Bambi adını verdi ve ona bakmaya başladı. Güzel yavru keçi sütü ile beslendi. Pat birkaç kene çıkardıktan sonra göz enfeksiyonu çok daha iyi görünüyordu. Köpeği Zoey her zaman Bambi’nin yanındaydı, onu ilk gördüğü andan itibaren onunla arkadaş oldu. Küçük geyik her gün Pat’in bahçesinde dolaşıyordu ve tüylü arkadaşı onu her yerde takip ediyordu.

Ona karşı çok şefkatli ve nazikti, onu kucaklıyor ve sürekli yalıyordu. Aralarındaki özel ilişki çok inanılmaz. Kısa süre sonra çok daha iyi durumdaydı, gözleri zaten sağlıklı görünüyordu ve keneleri kayboldu. Bambi evlat edinilmeye hazırdı ve Pat uzun aramalardan sonra onun için mükemmel bir aile buldu. Bambi’nin huzurlu ve güzel bir hayat yaşayacağı bir keçi çiftliğiydi.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: