Zayıflamış köpek bir yuva bulur

Sabah evde uyanan Jackk bir köpek buldu, fakat onun köpeği değil idi. Hayvan korkudan ve soğuktan titriyordu. Jackk, hayvanın evine nasıl geldiğini anlayamadı, bütün kapı ve pencereleri kontrol etti. Güvenlik kameralarının çektiği video ile her şey netleşti.

Hayvan verilecek bir kapıdan içeri girdi. Sahipleri önceki gün kapatmayı unuttular. Georgeun akşam köpeğiyle yaptığı yürüyüşten sonra eve dönen Jackk, kapıyı sıkıca kapatmadı, gecede rüzgar nedeniyle açıldı. Bir sokak köpeği bu fırsatı değerlendirdi ve ısınmak için içeri girdi.

Kapıyı evin önünden geçen komşu kapattı. Adam ve karısı hayvanı sokağa geri göndermedi. Hayvan o kadar zayıf görünüyordu ki insan yardımı olmadan yapamayacaktı. Çift, köpeği veterinere götürdü.

Doktor vücudunda birkaç yara buldu ve kilo kaybını fark etti. Ayrıca veteriner köpeğin yaklaşık 9 yaşında olduğunu, çoğunu dışarıda geçirdiğini söyledi. Jackk ve karısı, Sussie adlı köpeği iyileştirdi ve onu evlat edindi. Çok geçmeden, ilgi ve sevgi sayesinde Sussie gerçek bir güzelliğe dönüştü. O sonunda bir evi, büyük bir ailesi olduğunu hissetti.

 

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: