Kedi dünyanın tüm yükünü omuzlarında taşıyor gibi görünüyor

İnsanlardan farklı olarak, bazı hayvanlar her zamanki gibi başkalarıyla etkileşime girerek olumsuz duygularını gizleyebilir. Diğerleri, bir sorunları olduğunda oldukça farklı davranabilirler.

Bugünkü kahramanımız Luhi adında küçük bir yavru. Ona “dünyanın en üzgün kedisi” denir. Omuzlarında sonsuz sorunları var gibi görünüyor. Ama aslında o kaygısız ve mutlu. Harika fotoğraflarına bakarak bu küçük çocuğa aşık olacaksınız.

Acıyı ifade eden çok özel bir yüzü var. Kişi onun birçok sorunu olduğunu düşünebilir. Ancak sahibi, endişelenecek bir şeyi olmadığı konusunda ısrar ediyor. Bu güzel yüze kim kayıtsız kalabilir? Luhu’nun Barher ve Bardi adında iki sevgili erkek kardeşi vardır. Onlar Luhi kadar ilgi odağı değiller.

Bu güzellik, doğum gününden beri bu muhteşem yüze sahip. Kedinin vakit geçirmekten keyif aldığı kendi oyun alanı bile var. Sahibi onu sever ve önemser. Midesini doldurma zamanının geldiğini efendisine hatırlatmayı asla unutmaz. Dünyanın en üzgün kedisinin bir sorunu olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: