Çöp kamyonunun şoförü çöpe atılan küçük köpeği bulup onu kurtarır

Çöp kamyonlarının sürücüleri arasıra hayvanları kurtaranlar olur. Bazen çöpte kedi ve köpek buluyorlar. Bazıları yiyecek arıyor, bazıları kasıtlı olarak terk ediliyor. Bu sefer çöp kamyonunun şoförü küçük beyaz bir köpek buldu. Michiganlı bir adamın ilgisi sayesinde köpek korkunç bir kaderi yoktu.

19 Mart sabahı erken saatlerde çöp kamyonu şoförü, kamyonundaki küçük köpeği fark etti. Aslında, rota ticari çöp kutuları için tasarlandığı için köpek kamyona zorlukla girdi. Köpeğin çöpten bir çöp kamyonu çıkarıldığında sabırlı olduğuna inanmak zor.

Aslında, küçük çocuk çok fazla dayanmak zorunda kaldı. Neyse ki kamyon şoförü çok geç olmadan onu fark etti.Köpek şimdi hayvan kontrol merkezinde yaşıyor. Soruşturma bitene kadar beyaz yavruyu evlat edinmek henüz imkansız.

Bazı insanların ne kadar acımasız olduğunu hayal etmek imkansız.Küçük güzeli kurtaran adama teşekkürler. İyi insanların dünyayı kötülüklerden kurtaracağından umut duyuyoruz.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: