İngiliz adam neredeyse yarım asırdır aynı kuaföre gidip onunla fotoğraf çektirdi

Birçoğumuz geleneksel olarak uzun yıllardır aynı kuaförün hizmetlerini kullanıyoruz. Sonuçta, özellikle kuaför söz konusu olduğu zaman, sonucun her zaman beklentilerimizi karşılaması çok olasıdır. Aslen İngiltere’den olan Sam Farr, 1970’den beri aynı kuaför salonunu ziyaret ediyor. Yıllar süresinde Joe Pace adında ustayla yakın arkadaş oldu, hatta bazen birbirlerini ziyaret etti.

John her zaman eğlenceli bir geleneği takip ediyor. Kuaföre her gittiğinde, arkadaşının sonucunu kaydetmek için yanına bir kamera alır. O resimler, erkeklerin on yıllar boyunca ne kadar değiştiğini gösteriyor. Samın kabul ettiği gibi, tanıştıkları ilk günden bu yana çok şey değişti. John hala harika iş çıkarıyor. İşte ilk karelerden biridir.

Bu fotoğraf 1985 yılında çekildi.

O ise 2007’de oldu.

Erkekler beş yıl önce böyle görünüyordu.

Farr ile Pace arasıra berber dükkanının dışında görüşürler. Yalnız ya da aileleriyle birlikte dinlenirler.

Bu arada, Sam uzun zaman önce Bathtan Bristol’e taşındı, ancak mesafeye rağmen her zaman arkadaşının kuaförünü ziyaret ediyor. Erkeklerin tanışmasının üzerinden neredeyse elli yıl geçti. Bu sürede, Sam ile Jon, sıcaklık, bağlılık dolu resimlerle büyük fotoğraf albümü toplamayı başardılar.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: