Aile herkese iki köpeği olduğunu söyler

Kedi ile köpeğin birbiriyle iyi geçinmediğini söylüyorlar ama tarihimizin kahramanları şu açıklamayı reddetmeye hazır. Sahiplerinin aldığı yeni kedi, golden retriever için sadece arkadaş olmakla kalmadı, aynı zamanda onun bir köpek olduğuna da karar verdi.

Year ile Jenna Chokettes iki köpeği olduğundan bahsettiğinde bu doğru değildir. Aslında, “köpeklerden” biri, köpek gibi davranan kedidir. Austin, Teksasta bir ağaçta bulundu ve çift çocuğu eve götürmeye karar verdi. Çocuğun oturduğu komşular aldırmadı, ama kimse kedinin bu kadar alışılmadık davranacağını hayal edemezdi.

Çocuğa Tukka adı verildi. Sağlıklı ve neşeliydi, arkadaş canlısıydı. Ama yeni bir evcil hayvan, Brady adında köpekle nasıl anlaşabilir? Köpek, ailenin yeni üyesini görür görmez, küçük “kardeş” ile hemen ilgilenmeye başladı. Ama kedi büyük köpeğin yanında biraz gerginleşti, bu yüzden sahipleri farklı odalarda tutulmaları gerektiğini düşündüler. Kısa süre sonra kedi Brady’ye alıştı, aralarındaki ilişkiler belli ki ısındı. Evcil hayvanlar gözetim olmadan gözetimsiz bırakılabilir.

Daha sonra onlar ayrılmaz hale geldiler. Evcil hayvanların yakın arkadaş olmalarına çok sevindik. Bu sadece bir kedi ve bir köpek arasındaki barışın değil, aynı zamanda büyük bir duygusal bağın da mümkün olduğunu kanıtladı.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: