Evi yenilemeye başlayan kız ve bir mesaj buldu

Kız, bir odayı yenileme konusundaki orijinal fikriyle ün kazandı. Charlotte Morrison, Facebook’a başına gelen komik bir hikayeyi anlattı. Londralı, kocasıyla birlikte evini yenilemeye karar verdi. Çift, odalardan birinin duvarındaki posteri kaldırdığında garip bir not buldu. Gizemli el yazmasının, bu evin eski sahibi olan John’un mesajı olduğu ortaya çıktı.

Gönderi, John’un da bu odayı yenilediği 1997 yılına kadar uzanıyor. Bir problem vardı. Satın alınan duvar kağıdı ruloları tüm odayı bitirmek için yeterli değildi. Ev sahibi çok üzüldü ve sonraki kiracıları yanlış hesaplama konusunda uyarmaya karar verdi.

Mektupta adam, birinin odanın duvarlarına bir poster asması durumunda en az sekiz rulo alması gerektiği konusunda uyardı. John yenileme sırasında altı poster satın aldı. Mesajda buna çok kızdığını itiraf etti.

Kızın olağandışı mektupla ilgili yazısı hemen internette yayıldı ve çok sayıda beğeni ve yorum topladı. John’un akrabalarından biri internette yayını gördü. Çiftle iletişime geçerek evin eski sahibinin sosyal ağları sevmediğini, hiçbirinde kayıtlı olmadığını söyledi. Çift, adamdan tadilatla ilgili ilk düşüncesi nedeniyle ünlü olduğunu ona söylemesini istedi.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: