108 yaşındaki kadın hayatın tadını çıkarmaya devam ediyor

Son zamanlarda, İngiliz Eileen Ash 105 yaşına girdi. Bazı yabancı basına göre, kadının yaşadığı ülkede 23 başbakan ve 4 hükümdar değiştirildi. Bu kadına yaşlı bir kadın demek işe yaramaz. Her zaman iyi bir ruh hali içinde, hatta on yıl önce satın aldığı parlak sarı Mini Cooper arabasını kullanıyor.

Eileen 30 yılı aşkın bir süredir yoga yapıyor. Ona göre sadece beyne değil, tüm vücuda yardımcı olur. Ayrıca, Eileen kamu hizmetinde görev yaptı. Uzun yaşamasının sırrının ne olduğu sorulduğunda Ash şunu itiraf ediyor: sağlıklı beslenme ve sağlıklı yaşam tarzı. Kadın gülümseyerek günde birkaç bardak şarabın kimseye zarar vermeyeceğini söylüyor.

İngiliz kadın, kaslarının henüz ağrımadığını paylaşıyor. Birkaç yıl sonra büyüdüğünde bunun olabileceğine dair şakalar yapıyor.

Güzel Eileen Ash’e sadece sağlık, iyi bir ruh hali, aynı sınırsız iyimserlik ve güç dileyebiliriz. Hayatın sıkıcı ve ilgisiz olduğunu düşünen çoğumuz için bir örnek olabilir. Bu doğru değil! Sadece aradığınızı, hayattaki yerinizi bulmanız gerekiyor. Daha sık gülümseyiniz, o zaman dünya size gülümseyecek.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: