Sahibi köpeğin golf sahasına gitmesine izin verdi.

50 yaşındaki Newcastle, İngiltere sakini, köpeği için ciddi şekilde korktu. Dört ayaklı arkadaşı Schnauzer Alfie’nin acil veteriner bakımına ihtiyacı vardı. İlk bakışta zararsız olan golf topları her şeyin suçlusu. Alfie’nin sahibi Neil Taylor, köpeğin evlerinin yakınındaki golf sahasında koşmasına izin verdi. Salgın nedeniyle boştu, bu yüzden bir köpek için mükemmel bir yer haline geldi.

Alfie’nin sahada unutulmuş golf toplarını yemekten keyif aldığı ortaya çıktı. Golf topları yemenin etkileri hemen ortaya çıkmadı. Alfie ilk başta gözle görülür şekilde zayıfladı, sonra bayıldı ve bundan sonra dört topu tamamen kustu.

Sahibi, Alfie’nin midesinde ne olduğunu görünce dehşete düştü. Evcil hayvanının sağlığı konusunda endişelenen Neil, onu bir veterinere koştu. Golf topları Alfie için şeker kemiği olduğu ortaya çıktı, bu yüzden yürüyüş sırasında 26 parçaya kadar yemeyi başardı.

Köpeğin acil ameliyata ihtiyacı vardı. Cerrahlar kesinlikle tüm topları çıkarmayı başardılar. Golf topları sadece 46 gram ağırlığındadır. Alfie şimdi iyi.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: