Kedi kaybolduktan on yıl sonra sahibi harika bir haber aldı

Küçük bir yavru vardı. Ama bir gün kayboldu. 2008 yılında, kedi Great Yarmouth’taki evinin bahçesinde yürürken oldu. Sahibi Mark Salisbury, evcil hayvanı arıyordu ve zaten onu asla bulamayacağını düşündü. Ama zaten 2018’in başında, Harry Ipswich’te bulundu. Bu, kedinin bir zamanlar yaşadığı yerden yaklaşık 60 mil uzakta.

10 yıl boyunca evcil hayvanın sokaklarda dolaşmadığı, yaşlı bir adamın evinde yaşadığı ortaya çıktı. Ancak ne yazık ki Ocak ayında öldü ve ölümünden sonra kedi barınakta ortaya çıktı. Gönüllüler hayvanı incelediler ve eski bir mikroçip buldular. Kedinin eskiden yaşadığı adres mevcuttu. Kedi ancak böyle bir öngörüyle 10 yıl sonra keşfedildi.

Kapı zili çaldığında Mark kulaklarına inanamadı. Ancak çok mutlu oldu ve hemen evcil hayvanı için barınağa koştu. Harry harika durumda. Emeklinin iyi davrandığı hemen ortaya çıkıyor. Mark olana çok şaşırdı çünkü kedinin bir yerlerde dolaştığını sandı. Adam tabii ki Harry’yi barınaktan çıkardı. Hayvan Mark bir iş gezisinden dönene kadar geçici olarak onun annesiyle birlikte yaşıyor.

Dönecekten sonra adam kediyi mutlaka eve götürecektir. Kayıp kediye ev bulunmasına ve 10 yıl sokaklarda dolaşmak zorunda kalmasına çok sevindik.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: