Anne leoparı, yavrularına karşıdan karşıya geçmeyi öğretmek ister

Trafik sıkışıklığına düşkün insanların olduğuna inanmak zor. Ama iş Güney Afrika safarisinde trafiğe geldiğinde, inanılabilir. En azından tanık olmak ve fotoğraf çekmek yeterince ilginç! Hem yerli halk hem de turistler için yolda vahşi yaratıkları görmek ve onlara hayran olmak için iyi bir fırsat. Görkemli aslanlar, dev filler, gergedanlar ve leoparlar gördüğünüzü hayal edin.

Geçenlerde bir adam kızıyla birlikte arabayı sürerken gözlerinin önünde dikkat çekici bir sahne açıldı. 64 yaşındaki adam, trafik sıkışıklığında o anı arabasının önünde kaydetti. Herkes bir aslanın gururuna tanık olduklarını düşündüler ama sonunda adamın kızı, yavrularını hareket ettirmeye çalışan bir leopar olduğunu fark etti.

Anne leopar, 2 küçük yavrusunun karşıdan karşıya geçmesine yardım ederken korktular ve yola devam etmeyi reddettiler. Tabii ki, leopar ailesi yürüyene kadar tüm araçlar durdu.

Kısa süre sonra trafikteki insanlar, anne leoparın yavruları ilerlemeye nasıl ikna ettiğini fark etti. Bebekler sonunda annelerine güvenebildiler ve karşıdan karşıya geçtiler. Yavrulardan biri için karşıdan karşıya geçmenin çok yorucu olduğu anlaşıldı, ama o memnuniyetle annesinin yardımını kabul etti. En şirin yoldan geçme sahnesini izleyin.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: