Husky banyo yapmayı reddediyor

Sibirya Husky dikkatli bir köpektir, ancak yabancılara aşırı şüpheci ve diğer köpeklere karşı saldırgan değildir. Bu nedenle bekçi köpeği değildirler. Ayrıca sahiplenme içgüdüsü yoktur, sahip olduklarını kolayca başkalarıyla paylaşabilirler.

Bu, bağımsız düşünürlerin bir türüdür, husky’nin özgür ruhu onları kurtlarla birleştirir. Ancak, doğası gereği daha çok kedilere benzerler. Bazen Huskyler biraz inatçı olabilir. Ancak iyi eğitimli köpekler çocukların yakın arkadaşlarıdır. Sibirya Husky sessiz bir köpektir, havlamasını duymak çoğu zaman imkansızdır.

Buna rağmen, bazı Huskyler oldukça konuşkandır ve mutlu olduklarını söylemek istediklerinde özel yumuşak sesler çıkarırlar.

Sibirya Husky çok minnettar bir köpek cinsidir. Ancak bu köpeklerin de insanlar gibi protesto gösterileri düzenleyebildiği ortaya çıktı. Köpek banyo yapması gerektiğini öğrendiğinde çok sinirlendi.Köpek banyo yapması gerektiğini öğrendiğinde çok sinirlendi. Videoyu izleyince herşey daha net anlaşılacak

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: