Köpek, duygularıyla sahiplerinin ve kullanıcıların kalbini kazandı

Birçok insan, arkadaş olabilmeleri ve onları mutlu edebilmeleri için evcil hayvanlar evlat edinir. Amerikalı Kayla Harvey, evde yalnız kalmaya başlayınca Penelope adında gri bir köpeğe sahip oldu. Köpek, Penelope, ender bir yetenek buldu. Sadece sahibi değil, Instagram kullanıcılarının de ona güleceği karakterleri kabul edebildi.

Penelope, ABD’nin Kansas eyaletinde sahibi Kayla Harvey ile birlikte yaşayan 3 yaşında bir gri köpektir. Penelope, daha 8 haftalıkken sahibinin evinde yaşamaya başladı. Kaylaya göre, köpeği en küçük çocuğu çocuk bahçesine gitmek zorunda kaldığında satın aldı. Kadının işe gitmesini engelleyen kronik bir hastalığı var. Böylece çocuklar çocuk bahçesine veya okula gider gitmez yalnız kaldı.

Köpek Kayla ile üç yıldır yaşıyor ve her gün farklı yüzlerle onu memnun ediyor. Kadın ona ilk günden aşık oldu ve köpeğin fotoğraflarını insanlarla paylaşmaya karar verdi. Penelopenin duyguları o kadar harika ki neredeyse herkesi mutlu edebilir.

İlk başta Kayla, Facebookta Penelopenin komik resimlerini yayınladı ve ardından Instagramda onun için ayrı bir sayfa açmaya karar verdi. Şimdi Penelope, sadece sahiplerini değil, aynı zamanda 87 bin kullanıcısını maskaralıklarıyla eğlendiriyor. Kayla, köpeğinin başkalarını da mutlu edebileceği için mutludur.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: