Terk edilmiş iki köpek birbirlerinden bir adım ayrılmadı

Sisi ve Chubaka adlı köpekler, sahiplerinin çocukları dünyaya geldikten sonra barınakta yaşamaya başladılar. Ailenin artık onlara ihtiyacı yoktu. Her iki köpek ABD İowa ili Hayvan Refahı Örgütünde yaşadılar. Aile olarak gördüğü insanlar tarafından terk edildiğinde köpeğin ne kadar çaresiz olduğunu hayal etmek zor.

Tüm zorluklara rağmen, iki köpek birbirinin sevgisine ve ilgisine güvenebilirdi. Barınak çalışanlarından biri köpekleri kontrol etmeye geldiğinde, Sisi ve Chbakan birbirlerine sarılmış yatıyorlardı. Arkadaşlıkları o kadar heyecan vericiydi ki, personel onlar için bir istisna yapmaya karar verdi.

Bu iki köpek aynı sahiplerine verilecektir, asla ayrılmayacaktır. Yetimhane tarafından internette fotoğraf yayınlandı ve hikayeleri sosyal ağların büyüsüyle binlerce kişi tarafından biliniyordu. Sonuç olarak, köpekleri evlat edinen aile bulundu.

Artık bu ikisi ortak sevgi dolu bir yuvada mutlu olabilir ve dostluklarına devam edebilirler. Hepimizin zor anlarda dayanacak güçlü omuza ihtiyacı vardır, katılmıyor musunuz? Bu iki yumuşak yaratık, gerçek arkadaşların harika örnekleridir.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: