Koala, Avustralyalı bir kadının evine gizlice girdi ve Noel ağacına tırmandı

Sadece insanlar değil hayvanlar da yeni yılı sabırsızlıkla bekliyor. Güney Avustralyada ikamet eden Amanda McComrick Noel ağacını diktiği anda evinde davetsiz bir misafir belirdi. Amandanın evine aniden bir koala girdi. Bu güzel hayvan, Noel ağacının tam tepesinde bulundu. Hayvan, sahibinin evde olmasıyla karıştırılmadı, Noel ağacına tereddüt etmeden tırmandı.

Manzara muhtemelen koalanın dikkatini çekmiştir, dolayısıyla rahat olduğu yerden ayrılmak istememiştir. İşte ev sahibinin Noel ağacında bulduğu erken bir Noel hediyesi. Koala yakalandı ama bu bile onun bir an önce kaçmasına neden olmadı.

Koalanın ayrılmak için acelesi olmadığı için Amanda özel bir koala kurtarma servisi çağırmak zorunda kaldı. Koalanın bir apartmana nasıl girdiği, bir Noel ağacına nasıl tırmandığı, ayrılmak istemediğinin hikayesi servis personeline kötü bir şaka gibi geldi. Ancak uzmanlar bu komik tabloyu kendi gözleriyle görmeye geldiler. Koalayı Noel ağacından çıkarmak kolay olmadı, dallara yapıştı.

Ona Daphne adını verdiler ve onu serbest bırakmak için acele ettiler. Daphne ağaçtan çıkarıldıktan sonra tabii ki serbest bırakıldı. Noel macerasının ona bir Noel havası getireceğinden umut duyalım.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: