Adam işini bıraktı ve her şeyini sattı

Bu hikaye, bir adam ve bir kedi ikilisi olan Richard ve Willow hakkındadır. Richard işini bıraktı ve kedisiyle Avustralya’ya seyahat etmek için sahip olduğu her şeyi sattı. İlişkileri sadece bir sahip ve evcil hayvandan ibaret değildir. Willow, Richard’ın yanındaydı ve çaresiz kaldığında onu kurtardı.

Güzel kedi, Rich’in kız arkadaşıyla tanışmadan iki yıl önce eski kız arkadaşı tarafından evlat edinildi. Çok kısa bir süre içinde Willow, Rich’i sevdi ve yanından ayrılmadı. Ne yazık ki, Rich’in kız arkadaşı onu terketti ve ona Willow’a bakamayacağını söyledi. Willow’la ilgilenmek Rich için en mutlu haberdi. Richard, Love Meow’a “Willow şimdiye kadarki en tatlı kedi, kucaklaşmayı seviyor” dedi.

O sözlerine böyle devam etti: “Kediye bağlı olduğumun farkındayım. Bir evcil hayvan sahiplenirseniz, hayvanın ömür boyu sorumluluğu size aittir.” Richard işini ve sahip olduğu her şeyi bırakmaya karar verdiğinde, sevimli kedisi Willow ile birlikte bir minibüste Avustralya’yı dolaştı. Güney Avustralya’da 6 il, 2 başka yeri ziyaret ettiler. Burke kasabası, Queensland ve Northern Territory gibi dağlarda bile kamp kurdular.

Sahibi, kedinin kamplarından nasıl keyif aldığını ve Rich’le dışarıda vakit geçirmekten her zaman memnun olduğunu anlatıyor.Bu ikisinin 100.000’den fazla takipçisi olan Instagram hesabı var. Rich, maceraları hakkında onları iletişim halinde tutar.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: