Kedi arkadaşı köpeğinin yokluğunu fark etmiyordu

Bildiğiniz gibi kediler köpeklerle kolaylıkla birlikte yaşarlar ancak birbirlerine karşı pek sevgi hissetmezler. Zevs ve Sam uzun yıllar birlikte yaşadılar ama birbirlerini fark etmemeye çalıştılar. Skandal yoktu, ama büyük bir aşk yoktu.

Zaman geçti. Hayvanların ömrü kısa ve Sam artık yok. Sahipleri üzüldü, ancak kedi, köpeğin kaybını fark etmedi. Ancak birkaç gün sonra Zevsin davranışı çok değişti. Birdenbire huzursuz oldu. İnsanlar, kedinin sonunda köpeğin gittiğini anladığını düşündü.

Zevs günlerce sahibinin peşinden koştu. O sormak istiyordu “Arkadaşım nerede?” Nereye gitti? ” Güzel bir sabah kedi köpek tasmasını buldu. Sonraki davranışı insanları derinden etkiledi. İlk başta, kedi tasmanın yanına uzanıp kükremeye başladı. Sonrasında başını ve vücudunu yakanın içine soktu ve o pozisyonda uyudu.

Sahipleri, kedinin hareketlerini izleyerek yüksek sesle ağladı. Zevs, çok yakın olmadıkları arkadaşını gerçekten özlüyor. İnsanlar tasmayı özellikle kedi için bırakarak atmadılar. Uzun zaman geçti ama kedi hala bu köpek aksesuarına sarılarak uyumayı seviyor.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: