Kedi hasta köpeğe bakıyor

Eliza Colins kedi aşığı olmaz. O her zaman köpekleri tercih etti. Ancak ironik bir şekilde, evine ilk giren kedi oldu. Evde giren beyaz ile kara kedi, girişken ve sevecendi. Ortaya çıktığı gibi, köpekleri çok seviyor. Bundan dolayı evde Baron adında bir çoban köpeği göründüğünde, kedi onunla çok mutlu oldu.

Alvinle Baron kucaklaştılar, birlikte oynadılar. Köpek yavrusu kanepeye, halıya uzandığında kedi bebeğin ağzını yalamaya başladı. Köpek büyüdü ve tamamen sağlıklı bir evcil hayvan gibi görünüyo. Ancak aniden ona garip bir şey olmaya başladı. Arasıra kasılmalarla çimenlerin üzerine düştü.

Nöbetler tekrarlandı ve böyle anlarda hayvana bakmak acı verici ve korkutucuydu Tabii ki, Baron doktora götürüldü ile köpeğe ilaç yazdı. Onları aldıktan sonra evcil hayvan olan her şeye kayıtsızdı. O sırada Alvin, dört ayaklı arkadaşında bir sorun olduğunu hissetti. Ona doğru yürüdü ve güven verircesine patisini okşamaya başladı.

Sonra her zaman yaptığı gibi ağzını yalamaya başladı. Kedi, arkadaşını desteklediğini ve bunun onun için ne kadar kötü olduğunu anladığını göstermek istedi. Alvin Baronu desteklemeye başladıktan sonra kendini çok daha iyi hissetti. Evet, ilaç alması gerek ama kayıtsızca yerde yatmayı bıraktı. Köpek şimdi harika hissediyor.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: