Adam et için satılan köpeği kurtardı

Köpek insanın en iyi arkadaşıdır. Ne yazık ki, bu söz her yerde çalışmıyor. Örneğin Çinde et için kolayca canlı bir köpek satın alabilirsiniz. Bunu yapmak için egzotik bir mağazayı ziyaret etmenize bile gerek yok, et sokaktan satın alınabilir.

Bu adam köpeklerin nasıl satıldığını gördü. “Üretici” onları file torbalara bile koydu. Yoldan geçen çok zengin olmadığı için sadece bir hayvanı 90 dolara satın alabilirdi. Hayvanı serbest bıraktı ve hemen besledi. Ne kadar süredir bu durumda olduğu bilinmiyordu.

Adam köpeği yıkadı ve yavaş yavaş güvenini kazandı. Bir ay sonra tanınmaz hale geldi. Mutlu ve meraklı hayvan, birinin akşam yemeği olmak üzereydi. Artık hem köpek hem de sahibi birbirinden memnundur.

Şanslı kız gülümsemesini kontrol edemiyor. Sahibi eve gelince kuyruğunu sallamayı bırakamaz. Böyle insanlar sayesinde bazı köpekler emin ellerde. Keşke hikayemizin kahramanı gibi daha çok insan olsa…

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: