Dünyanın en uzun burunlu köpeği

Virginia, Cavesvillede Eris adında bir köpek var idi. Burnu 12.2 inçten fazla. Bir köpek yavrusu olarak bile Eris farklı idi. Yarışın standartlarını karşılamadı. Veterinerler dişleriyle ilgili sorunları öngördüler, yetiştiriciler bile onu ötenazi yapmak istedi.

Ancak iki şefkatli insan vardı. Lily ve Savannah bir köpek yavrusu almaya geldiklerinde, Eris onlara yaklaştı ve onun kollarına tırmandı. İş bitti, köpek o zamandan beri onlarla yaşıyor.

Bu bahar iki yaşına girdi. Eris’in burnu 12.2 inçten daha uzun ve cins standartlarına göre bile çok uzundur. Bu, her yere yapışan aynı burun. Neyse ki, koltuk minderleri arasında bile herhangi bir açıklığa girer.

Eris çok duygusal ve meraklı bir yaratıktır, ayrıca başarılıdır. Olumsuz tahminlerin hiçbiri gerçekleşmedi. Dişlerinde ve eklemlerinde herhangi bir problem yoktur, çok canlı ve neşeli bir hayvandır. Eris normdan saptığı için burnunun uzunluğu resmi olarak tescil edilmemiştir. O kadar önemli değil, asıl mesele köpeğin ve sahiplerinin mutlu olması.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: