Kadın köpeklerinin dışarıda oynamasına izin veriyor ama sonra…

Köpekler bildiğimiz en sadık hayvanlardır. Sadık olmaları dışında, aynı zaman sevimli ile eğlencelidirler. Birbirleriyle oynamayı severler ve insanlarını farklı türde oyunlara dahil ederler. Bir veya daha fazla köpek arkadaşının olması köpek için zevktir.

Sara Nisevic’in durumunda, o doğru. Köpekleri evin dışında birbirleriyle oynamaya bayılıyor. Son zamanlarda, her zamanki oyunlarından sonra, Sara’nın köpekleri başka bir sevimli köpekle geri geldi. Sarah ne yapacağını bilmiyordu. O tüm komşularını tanıyordu ve köpek hiçbirine ait değildi. Kadın hatta köpeğin mikroçipli olup olmadığını kontrol etmek için bir veteriner kliniğine gitti.

Ama bu tatlılığın sahibi yoktu. Köpeği ilk gördüğünde ona aşık olduğuna Sarah mutluydu. Aynı şey Sarah ile tanışacağına heyecanlanan hayvan için de geçerlidir. Kadın, köylerinde insanların genellikle köpekleri çöpe attığını açıklıyor. Sevimli yavru köpek seven kadınla tanışacak kadar şanslıydı.

Strudel, Sarahnın tüm köpekleriyle ve özellikle yaşlı bir köpek olan Srnayla arkadaş olmuş. Bu ikisi birbirleriyle oynamayı, aynı yatakta uyumayı severler. Bir zaman terkedilmiş köpeğin sevgi dolu bir aile bulduğunu bilmek oldukça güzeldir.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: