Michael Jacksonın çocukları

Michael Jackson, pop müziğin gerçek kralı haline gelen gerçek efsanelerden biriydi ve olmaya devam eder. Sanatçının tüm hayatı boyunca ve ondan sonra, dünyanın dört yanından efsanevi ve yetenekli müzisyene hayran olan büyük bir sadık hayranlar ordusu oldu.

Kural olarak, en ünlülerin çocukları, ebeveynlerinden yeterli ilgi ve ilgiyi göremedikleri ve yalnızca paparazzilerin ve medyanın ilgi odağı oldukları için büyük acı çekiyor. Neyse ki, bu hikaye bir istisnaydı. Jacksonın çocuklarının müzisyenin hayatında özel bir rolü ve yeri vardı. Onlar sürekli ilgi ve samimi baba sevgisi sağlandı.

Sanatçının üç varisi var: Paris, Prens ve ikincisi Preens Michhael. İlk ikisi hakkında internette oldukça bilgi bulunabilir. Ancak ikinci Michhael hakkında neredeyse hiçbir şey bulunamaz.Sanatçının kızının şu anda modelleme kariyeri inşa ettiği iyi bilinmektedir. Dahası, o bir halk figürü ve aynı zamanda kadın hakkı için aktif bir savaşçıdır. Ağabeyi, kendi üretim merkezini oluşturmak amacıyla çeşitli sanatçılarla çalışıyor ve şirketi “The Kings oğlu” adı altında geliştiriyor.

Jacksonın en küçük oğlu, 21 Şubat 2002’de kimliği hala bilinmeyen taşıyıcı bir anneden doğdu. İlk yıllarında, tıpkı babasına benziyordu. Çocuğun adını değiştirdiği ve artık Battaniye olduğu da biliniyor. Babasının trajik ölümünden sonra büyükannesi ve büyükbabası çocuğa bakmaya başladı. Okuldan sonra, adam sıradan bir yaşam tarzı süren diğerlerinden hiçbir şekilde ayırt edilmediği üniversiteye gitmeye başladı.Sade ve sıradan giyinmeyi tercih ediyor. Battaniyenin nispeten uzun saçları var. O hiçbir zaman suç veya şüpheli faaliyetlerde bulunmadı.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: