En başarılı, en yüksek ücretli çocuk nasıl değişti?

En harika ve yüksek ücretli modellerden biri olan Aira Brown nasıl değişti? Çocuk modelleme endüstrisine girdi ve hemen dünya çapında milyonlarca hayran kazandı. Kız en başarılı ve tanınmış modellerden biri oldu. Sık sık “bebek”, “Barbie” veya “yaşayan melek” olarak adlandırıldı, bunun elbette belirli nedenleri vardı.

Kızın ebeveynleri, çocuk çok küçükken kızlarının olağanüstü bir güzelliğe, çok ilginç bir görünüme sahip olduğunu fark ettiler. Aira her zaman kendine çok dikkat etti, sıcak gülümsemesiyle güzel elbiselerdeki herkese düzenli olarak hayran kaldı. Zamanla, güzel kızlarının başarılı ve popüler bir model olmak için ihtiyaç duyduğu her şeye sahip olduğunu fark ettiler. Böylece bir ajansla bir sözleşme imzaladılar ve kızın harika fotoğrafları hemen internette yayıldı.

Aira’nın çarpıcı görünümü, insanları kendisine hayran bıraktı, ancak küçük güzelliği şiddetle eleştirenler oldu. Bunun nedeni, çocuğun düzenli olarak ağır makyajla ortaya çıkmasıydı. Saçları denedi, düzenli olarak tonları ve renkleri değiştirdi. Sıradan bir çocuğun hayatını gerçekten yaşamadı. Aira mesleğini içtenlikle sevdi. Her fotoğraf çekiminden, moda şovundan zevk aldı.

Bu nedenle, ebeveynleri kendilerine yöneltilen eleştirilere dikkat etmemeye karar verdi. Kız kısa sürede bu kadar genç yaşta en yüksek ücretli ve başarılı modellerden biri oldu. Aira büyüdükçe, kararlılıkla modellemeden vazgeçmemeye karar verdi. Hafta sonları defilelere katılmayı başardığını öğrenir. Şimdi 12 yaşındaki kız, güçlü sorumluluk ve bağımsızlık duygusuyla herkesi şaşırtıyor. Popülerliğine, dünya şöhretine rağmen, kız kendini bir yıldız gibi hissetmiyor, normal bir hayat yaşıyor.

 

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: