Polis, sahipleri tarafından terk edilmiş köpeği evlat edindi

Aç, yaralı, terk edilmiş bir pitbull, Indiana, Bloomington’daki bir parkta huzur içinde yatıyor. Mutsuz köpek gözleri ile yardım için yalvardı. Bir yabancı ona gelene kadar böyleydi. Köpekte fiziksel taciz belirtileri olduğu için yerel polisi aradı. Çağrı üzerine gelen Memur Jeff Ripley için ilk görüşte aşktı. Ancak şimdiye kadar bunu tam olarak anlayamadı ve zavallı köpeği barınağa götürecekti.

Ancak barınak kapalıydı. Sonrasında Jeff köpeği geri getirdi. Jeff’in sevgilisi eve döndü ve köpeği görünce onu geceyi geçirmesini teklif etti. Bebek, çiftin diğer evcil hayvanlarıyla iyi anlaşıyor. Nihayet aile onu sonsuza dek evlat edinmeye karar verdiler. Ertesi gün köpek veteriner kliniğine götürüldü. Pitbull’a yakın zamanda bir araba çarptığını söyleyen eski sahibini bulmaları gerekiyordu.

O ona yardım etmeyeceğ için onu terk etti. Bebek uzun bir tedavi gördü. Köpek umutsuzca sevgiye ihtiyacı vardı. O bunu aldı. Birkaç hafta sonra yüksek seslerden korkmayı bıraktı, oynamaya başladı. Hayvan yavaş yavaş yeni sahiplerine güvenmeye başladı. Jeff “İşe gittiğimde Daisy yatak odasının penceresine koşuyor ve bana bakıyor. Her gün sadakatle eve gelmemi bekliyor…” diyor .

Şimdi köpek yatakta uyuyor, gün boyu bir sürü öpücük alıyor ve hiçbir şeye ihtiyacı yok. Böylece köpek bir anda bir aile buldu ve insanlara güvendi.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: