Çift, kedisini kaybettikten sonra yeni bir kedi evlat edinmek istedi

New York’tan bir çift sevgili kedilerini kaybetti. Aile evcil hayvana çok alışmıştı. Aylarca yas tuttuktan sonra barınaktan yeni bir kedi evlat edinmeye karar verdiler. Çift eşiği geçer geçmez, güzel beyaz bir kedi onları karşılamak için koştu. O Stephanie’nin arkadaşının boynuna tırmandı ve hırlamaya başladı.

Çift, komik hayvanı hemen beğendi. Adama büyük bir şefkatle sarıldığını görünce yürekleri eridi. Stephanie, akıllı telefonunun kamerasıyla unutulmaz anı hızla yakalamayı başardı.

Yeni kedilerine Oliver adını vermeye karar verdiler. Ölü hayvanlarının adı buydu. Ne yazık ki, yeni arkadaşlarının bazı sağlık sorunları vardı. Sığınma evinde onları bu konuda uyarıldılar. Ancak bu durum çifti durdurmadı.

Oliver’ın düzenli bakıma ihtiyacı vardı. Oliver yeni evde kalışının ilk gününde kurtarıcıları hiçbir yerde bırakmadı ve her şeyden korkuyordu. Çift, hayvan stresini atmak için özel bir gün geçirdi. Ancak buradaki en ilginç şey, o sırada evde başka bir kedinin yaşamasıdır. Hayvanlar ilk başta birbirleriyle anlaşamadılar, ancak daha sonra gerçekten en iyi arkadaş oldular.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: