Kedi köpeğin kendisine güvenmesini sağladı

Bu küçük kedi Polonya sokaklarında bulundu. Bebeğin bir eve ya da en azından geçici bir barınağa ihtiyacı vardır. Magdalena Jaźwińska adında bir kadın onu büyütmeye götürdü. Yavru kedi kendini çok yalnız hissettiği için evde tüm hayvanlara “yapışmaya” başladı. Hayvana Andrzej adı verildi. O bir koruyucu eve yerleştiğinde, buradaki insanlar kedinin onlara ne kadar neşe getireceğini bilmiyorlardı.

Magdalena, “Onu eve getirdiğimde utangaçtı ve uyumayı, sarılmayı tercih ederdi. Ancak sonrasında büyürken cesur ve oyuncu bir kedi yavrusu oldu” diyor. Küçük Andrzejle ilk tanışan kedi Malaika oldu. O bebeğe koruyucu bir anne oldu. Andrzejden kısa bir süre sonra eve köpek yavrusu Dres geldi.

Kedi yeni hayvanla tanışmaya başladı ama köpek yavrusu biraz utangaçtı. Ama Andrzej pes etmedi ve en çok da yeni bir arkadaş edinmek istedi. Magdalena, “Dres bize bir barınaktan geldi ve ilk başta kediden daha büyük olduğu hade korktu” diyor. Kedi köpeği takip etmeye başladı. Sonunda köpek, Andrzej ile arkadaş olmanın mümkün olduğunu anladı.

Evde başka bir köpek yavrusu göründüğünde, Andrzejin sevinci bitmedi. Bu küçük kedi tüm yeni komşuları sever ve gün boyu onlarla oynamaya hazırdır. Zaman hızla geçiyor, Andrzej yetişkin bir kedi ve ona kalıcı bir yuva aramanın zamanı geldi. Hayvanın ailesi kısa sürede bulundu ve arkadaşlarına veda etmek zorunda kaldı. Ancak yeni ailede yeni arkadaşlar var.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: