Adam garajında ​​bir kedi buldu

Hayvanlar genellikle sahiplerini seçer, ancak bu sadece başlangıçtır. Steve Hamel’in ailesi söz konusu olduğunda, her şey daha da ileri gitti. Kedi hayatlarını tamamen değiştirdi. Harika bir işti. Bir gün Steve Hamel garajında ​​arabasını tamir ederken çalışıyordu. Daha sonra bir kedi buldu.

Güzellik birdenbire ortaya çıktı, ama hemen haklarını talep etti. Meraklı burnunu her köşeye soktu ve sonunda ayrılmayı reddederek Steve’e tırmandı. Kedinin tasması yoktu, neden bu kadar sade ve kibar olduğunu anlamak zordu. 

Steve’in ailesi kediyi tutmaya karar verdi, ancak her durumda sahiplerini bulmaya çalıştı. Kedinin komşuya ait olduğu ortaya çıktığında zaten “Sally” etiketli bir tasma sipariş etmişlerdi. Genç aile yakın zamanda taşındı. Hiç Sally değil, Maggie olan kedi mahallede dolaşıyordu.

Ailenin onunla birçok fotoğrafı vardı, kedi hemen sahiplerini tanıdı. Bu yüzden gecikmeden iade edildi.Ancak Steve kediyi o kadar çok sevmiş ki, barınaktan başka bir kediyi evlat edinmiş. Etiket zaten mevcut olduğu için kedi Sally 2 olacaktır. İşte kedi tüm aileyi böyle büyüledi ve başka bir kedi için sıcak bir yer buldu.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: