Üzgün ​​bir köpek dört yavruyu kurtardı

Fransız buldozer Perry’nin sahibi Nakita Wilson, köpeğin ölü bir köpek yavrusu doğurmasından sonra kalbi kırıldı. Yavru köpeğin kaybı nedeniyle zavallı Perry yemek yemeyi bıraktı ve yataktan kalktı. Günler sonra, Nakita bir veteriner arkadaşından istenmeyen yeni doğan Fransız Bulldogları evlat edinmeyi kabul edip etmeyeceğini soran bir telefon aldı.

Bu kedilerin sahibi, cinsin yapısına uymadıkları için yavru kedileri ötenazi yapacaktı. Ama Nakita ve Perry’nin bunu yapmasına izin verilmedi. Kadın eve dört yavru getirdi ve hemen evcil hayvanını gösterdi. İlk başta Nakita, Perry’nin evlat edinemeyeceğinden endişelendi. Köpeklerin başkalarına geçmesi her zaman kolay değildir. Ama çocukları görünce Perry hemen değişti.

Yavruları mutlu bir şekilde çevreleyerek, onları ilgiyle koklayarak yeniden aktif hale geldi. Yavruları dikkatlice inceledikten sonra köpek onları besledi ve ilk kez sızlanmayı bırakıp huzur içinde uyudular.

Nakita “Yavruları eve getirmenin en iyi karar olduğunu biliyordum. Gerçek bir anneleri olacak. Perry tekrar mutlu olacak. Perry şimdi evlat edindiği çocuklarına bakıyor, onu gerçekten en mutlu anne yaptılar” dedi.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: