Sadık köpek sahibinin hayatını kurtardı

Büyüklüğü ne olursa olsun bir kahraman olabilirsiniz. Bubu adlı bir chihuahua bunun en iyi teyididir. Akıllı köpek felç geçirdiğinde sahibinin hayatını kurtardı ve artık tüm dünya onu tanıyor. ABD deniz kuvvetleri emektarı 86 yaşındaki Rudy Armstrong, kendini iyi hissetmediğinde ev teknesindeydi.

Adam doktorlara“Bir sandalyeye oturdum, kahve içtim ve akşam yemeğinden sonra kendimi iyi hissetmedim. Ayağa kalkamadım bile, kolum ve bacağım hareket etmedi” dedi. Felç geçirdiğini ve yardım istemek için telefona ulaşamayacağını anlayan Armstrong, köpek Bubu’ya yakından baktı. O “Git Kim’i getir, bana yardım getir” dedi. Köpek, bunun mahallede çalışan, tanınmış bir ustabaşı olduğunu anladı. Yakında köpek yardımla geri döndü.

Liman şefi ambulans çağırdı ve Armstrong hastaneye kaldırıldı. Şimdi adam bir felçten kurtuluyor ve hikayesinden etkilenen doktorlar, Bubu ile tanışmasını sağladı. East Carolina Rehabilitation Hospital çalışanları tarafından Facebook’ta yeniden bir araya gelmelerinin fotoğrafları paylaşıldı.

Hastanın durumu hakkında “Rudy burada gördüğü bakım için çok minnettar, ancak hindi sosisi hayranı değil. Ülkemize hizmet ettiği ve mucize Bubu’nun hikayesini paylaşmamıza izin verdiği için kendisine teşekkür ediyoruz” dediler.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: