Evsiz bir köpek insanları takip ediyor

Romanyadan gelen bu zavallı evsiz köpek Lily, yoldan geçenleri takip etmeye devam etti. Sonunda ona bakmalarını ve evlat edinmelerini istedi. Yine de, tüm umutsuz girişimleri ne yazık ki boşunaydı. Yiyecek bulamayan ve sahiplerini seven sokaklarda umutsuzca tek başına mücadeleye devam etti.

Aniden zavallı köpeğin başına mucize geldi. Bazı özverili gönüllüler, acı çeken ve bitkin sokak köpeğini keşfederek kayıtsız kalamadılar. Onlar hayvana mutlu ve dikkatsiz bir yaşam sürmesi için ikinci bir şans vermeye karar verdiler.

Kurtarılan hayvan hemen özel kliniğe götürüldü. Burada uzmanlar onu iyice muayene edip tıbbi tedavi ayarladı. Çalışan personel, savunmasız yaratığa karşı çok nazik ile nazik davrandıkça, onlara çok çabuk güvenmeye başladı.

Gerekli tedaviyi ve özel bakımı aldıktan sonra, diğer yalnız köpeklerle birlikte evlat edinme listesine girdi. Neyse ki, iyi kalpli bir Alman ailesi, kısa süre sonra harika yavruyu evlat edinmeye karar verdi.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: