Kadın sağlıklı köpeğini bir bebek arabasıyla taşıyor

Bazı köpekler, bazı iyi şeyler yaptıkları için viral hale gelir. Diğerleri ise tam tersine, kötü işleriyle tanınırlar. Ancak, bu köpek yavrusu farklı davranmaya karar verdi. Adını sıfırdan aldı, bu konuda hiçbir şey yapmadı.

Kısa bir süre önce Arjantinde küçük beyaz köpekle şehirde dolaşan bir kadın gördüler. Bu köpek asla kendi başına yürümez, kadının çektiği küçük bebek arabası sayesinde sahibiyle birlikte özgürce hareket eder.

Evelina Luna, bu sıra dışı çifte dikkat çeken birçok kişiden biri. Geçen hafta sonu o ve en iyi arkadaşı bu garip çiftle aynı sokaktaydı. Ama çok geçmeden tüm gerçeği öğrendiler. Kız hayvana yaklaştığında, belki onu okşamak için beklenmedik bir şey oldu. Köpek arabadan atlayıp onlara doğru koştu.

Daha sonra, evcil hayvan sahibiyle konuştuktan sonra, yoldan geçenler bu köpeğin çok tembel bir evcil hayvan olduğunu öğrendi.O zaman Luna և ve arkadaşı, hayvan arabasında “Tembelim, ne olmuş yani?” anlamına gelen “Soy vago, y que” yazısını fark ettiler.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: