Rus rapçi anavatanına dönmek istemiyor

Rus yetkililerin Ukraynada “özel bir operasyon” başlatmasının ardından birçok ünlü insan daha iyi bir yaşam aramak için anavatanlarını terk etmeye başladı. Rus rapçi Face, hayranlarına ülkeden kaçtığını ve yakın gelecekte geri dönmeye niyeti olmadığını itiraf etti.

Birçok meslektaşının aksine, fikrini açıkça ifade etmekten çekinmiyor. Her zaman Ukraynaya destek veren Face Rus olduğunu ancak bundan gurur duymadığını söylüyor. Bazıları rapçinin şu sözlerle bir gömlek giydiğini bile fark etti: “Moskova’dan nefret ediyorum.”


Bu başlığı fark eden TV sunucu Ksenia, Faceye ikiyüzlü ve hain nitelendirdi. Tüm hayranlarına, sanatçının Rusyada çok uzun süre yaşadığını ve telif ücretini burada kazandığını hatırlattı.

Bazı blog yazarları da ünlü rapçiye gülerler. Örneğin, blog yazarı Puchkov, para bittiğinde bu rapçinin nasıl konuştuğunu görmenin ilginç olacağını yazdı. Face hayranları, onun bir Rus olarak ülkesi hakkında nasıl konuştuğuna şaşırdı.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: