Ormanda bulunan yavru kedi gerçek kedi olmayı öğreniyor

Klochet ile tanışın. O yaklaşık 6 haftalık. Minerali’den Arianna, arkadaşıyla dağlarda yürüyüşe çıkmış, patikaların kıvrımlarından birinde yaşlı bir adamla karşılaşmışlar. Bebeği bulamadığından veya ağladığını duymadığından çok endişeli görünüyordu. Üçü, ortak çabalarla, yavruyu bulabildi.

Klochet çok korkmuş ve kafası karışmıştı. Bakımlı, güzel saçlı, ancak kimlik işaretleri olmayan orman yavrusu vahşi görünüyordu. Ariana ne kadar aradıysa da yakınlarda kimse yoktu. Bebek nereden geldi? Bu hala bir gizem.

Zaten şehirde, veterinerde yaklaşık yaş dört haftadan fazla olmayacak şekilde belirlendi. Kedi çok küçüktü, sadece 400 gram ağırlığındaydı ama yemek yemeyi reddetti. Sürekli bir şeyler eksikti. Yavru neredeyse hiçbir şey yapamadı. Ariana bir kedi bakıcısı olmak ve baştan başlamak zorundaydı.

Yavaş yavaş küçük porsiyonlarda yemeye başladı ve tadına baktığında zaten büyüktü. İlk kez yataktan emeklemeye, ayakları üzerinde durmaya ve dünyayı keşfetmeye başladı. Ariana kalbinden bir rahatlama hissetti. Şimdi her şey iyi olacak.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: