Kedi her sabah babasından sarılmak istiyor

On yıl önce, Phineas Linderman başıboş bir kedi yavrusunu kurtardı ve ona Kaplan adını verdi. Kız çocuğu eve getirdi, besledi ve onu sonsuza kadar tutmaya karar verdi. Birkaç ay sonra taşındı ve kızın babasıyla kaldı. Tabby’nin kedisi, onun tam koruyucusu olan adamdan ayrılmak istemedi.

Evcil hayvan sahibi John Linderman “Sabah 8’de işe gidiyorum. Sabah 7:30 civarında kucağım yükseliyor, rahatça oturuyor ve yüksek sesle hırlamaya başlıyor”diyor. Adam öğle yemeği vakti eve geldiğinde, Kaplan onu karşılamak için çoktan kapıda beklemektedir. John yemeğini ısıtıp yedikten sonra kedi tekrar adamın üzerine atlar.

Kedi John’un peşinde. Onlar kesinlikle ayrılmaz. “İki yıl önce babam Denver’a bir iş gezisine gitti. Sadece iki hafta sonra geri döndü. Kaplan bunca zaman çok huzursuzdu. O andan itibaren baba, kediyi tüm seyahatlerde yanına almaya karar verdi” diyor.

Anne desteğinden yoksun kalan terk edilmiş çocuk, bir yuva, sevgili bir koruyucu baba buldu. O doğru zamanda doğru yerde olan gerçek bir şanslı kedi. 

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: