Adam vahşi hayvanlar uğruna her şeyden vazgeçti

Genç İsviçreli Dean Schneider bir doğa aşığıdır. Zürih’te doğdu, finans okudu. 2017 yılına kadar bankacıydı, vahşi yaşamı seven ve saygı duyan çok başarılı bir genç adamdı. İşini bıraktı ve vahşi yaşamı korumak için Güney Afrika’ya taşındı.

Elindekini sattı ve tereddüt etmeden doğayı aramak için Güney Afrika’ya taşındı. Onurlu kararı vermeden önce sponsor bulmak için birkaç kez Afrika’ya uçtu.

Dean kısa süre sonra hayalindeki projeyi, bir rehabilitasyon merkezini kurdu. Kurtarılan ve hasta olan vahşi hayvanlara yardım ve bakımın sağlandığı 400 hektarlık bir alandı. Aslanlar, sırtlanlar, impalalar, zebralar, babunlar vb. için bir cennetti.

Dean, 9.4 milyondan fazla takipçisi olan Instagram gibi sosyal ağlarda çok aktif. Misyonu, insanları vahşi yaşamın güzelliği ve kullanışlılığı konusunda eğitmektir. Dean bize sahip olduklarımızı ve sevdiklerimizi korumayı öğretiyor.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: