Kolları ile bacakları olmayan vücut geliştiricisi tam bir hayat yaşar

Bu nadir sendroma sahip güçlü vücut geliştiriciyi mutlu bir hayat yaşamaktan alıkoyan hiçbir şey yok.Floridadan 24 yaşındaki Nick, Hannahrt Sendromu adı verilen son derece nadir genetik hastalığa sahiptir.

Bu ciddi fiziksel engelle kolları, bacakları yok. Ancak cesur çocuk pes etmez, kesinlikle kaygısız ve mutlu hayat yaşar. Tekerlekli sandalyede oturmak zorunda olduğu için erken yaşlardan itibaren benzersizliğinin çok iyi farkındaydı ve yapamayacağı pek çok şey vardı. En önemli şeyi anladı: herkes, tüm eksikliklere, sakatlığa rağmen vücudunu kabul etmeli, sevmeli.

O gezegende sadece 12 kişinin bu nadir sendromdan muzdarip olduğu belirtilmelidir. Şu anda vücut geliştirmeyle çok ilgileniyor. Ayrıca çeşitli yarışmalara aktif olarak katılmaktadır. Bu güçlü adam çıtayı yükseltiyor, sıkıyor ve hatta 70 kiloluk bir lastiği kaldırıyor. Ayrıca özel tasarlanmış arabası var.

Bu bilgiyi beğendiniz mi? Lütfen arkadaşlarınızla paylaşın
İlginç Haberler
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: